Ne pritje te librit te saj te pare…

Autorja e re e radhes ne hapesiren e intervistave eshte Xhevrie Sina.Vajza me origjine nga Divjaka e cila prej gjashte vitesh tashme jeton ne Tirane na rrefen jeten,pasionin per letesine si dhe emocionet e botimit te librit te saj te pare.Romani do te botohet shume shpejt.

Me poshte ndiqni intervisten e realizuar disa dite me pare ne Tirane

intervista video

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s